شرایط و ظوبط استفاده

شرایط و ضوابط استفاده از فروشگاه پارس تحریر

به خریداران محترمی که قصد خرید از فروشگاه پارس تحریر را دارند توصیه می شود شرایط و ضوابط خرید از فروشگاه را مطالعه کنند .

خریداران محترم در تهران هنگام تحویل کالا ، صحت و سلامت کالا را کنترل بفرمایید . در هنگام تحویل اگر کالای ارسال شده دارای نقص باشد یا با سفارش شما مغایرت داشته باشد فروشگاه کالای مورد نظر را برای شما تعویض می کند .

کالا های خریدار ی شده توسط خریداران محترم در سایر شهرستان ها با بسته بندی ایمن و کاملا استاندار به شرکت های حمل و نقل معتبر از جمله تیپاکس ، پست ، کلیه باربری ها ، انبار تعاونی ها در ترمینال های اتوبوس رانی و فرودگاه ها و ... به انتخاب خریداران محترم تحویل داده خواهد شد و سپس بارنامه مرسوله برای خریدار از طریق تلفن ، ایمیل ، تلگرام و ... اعلام می گردد .

ما در فروشگاه پارس تحریر معتقدیم خریداری که بابت خرید کالا هزینه کرده است باید بتواند از کالا استفاده کند به همین منظور در صورت بروز هر گونه مشکل از طریق تلفن 55585083 - 021 با ما تماس بگیرید رضایت شما مشتریان عزیز برای ما مهم است و تمام تلاش ما این است که سفارش شما در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست شما برسد . و مطمئن باشید اگر برای ما مقدور باشد و فروشگاه دچار ضرر و زیان نشود در حد توان به تمام خواسته های شما توجه می کنیم .

اگر مشتری از خرید خود منصرف شود

اگر هنوز سفارش ارسال نشده باشد باید هر چه سریعتر از طریق تلفن 55585083 - 021 به فروشگاه اطلاع داده شود .

مشتریان در تهران اگر هنگام تحویل از خرید منصرف شوند باید هزینه پیک را پرداخت نمایند .