تخته وایت برد مغناطیسی با قاب جدید

محصول جدید

تخته وایت برد مغناطیسی با قاب جدید 3 سانتی متر

  • تخته وایت برد مغناطیسی با قاب جدید
  • ورق فلزی کره ای روکش دار درجه یک
  • قاب آلومینیوم جدید طرح دار با ضخامت 3 سانتی متر
  • استفاده از MDF خام در پشت تخته وایت برد
  • دارای جای تخته پاکن و ماژیک وایت برد
  • قلاب برای نصب وایت برد روی دیوار
  • استفاده از سلفون حباب دار و تسمه جهت بسته بندی

جزییات بیشتر

اطلاعات بیشتر

در تولید تخته وایت برد مغناطیسی پارس از ورق وایت برد فلزی کره ای روکش دار درجه یک استفاده می شود . جهت مشاهده تخته وایت برد مغناطیسی با قاب جدید به فیلم و عکس های زیر مراجعه کنید .

در تولید تخته وایت برد مغناطیسی پارس از قاب آلومینیوم جدید طرح دار استفاده می شود . در قاب های جدید گوشه پلاستیکی به صورت کشویی داخل پروفیل آلومینیوم شده و بعد از آن به پروفیل پیچ می شود که علاوه بر زیبایی باعث استحکام بالای وایت برد می گردد .

تخته وایت برد

تخته وایت برد مغناطیسی

جهت اطلاع از قیمت تخته وایت برد مغناطیسی با قاب جدید و تولید تخته وایت برد مغناطیسی با ابعاد سفارشی و یا تخته وایت برد دو رو با شماره تلفن 55165320-021 تماس حاصل فرمایید .

وایت برد

ضخامت قاب تخته وایت برد 3 سانتی متر می باشد . تخته وایت برد مغناطیسی پارس دارای جای تخته پاکن و ماژیک و قلاب برای نصب روی دیوار می باشد .

تخته وایت برد مگنتی

تخته وایت برد

برای بسته بندی تخته وایت برد مغناطیسی از سلفون ضربه گیر حباب دار استفاده شده است و هر دو عدد وایت برد به هم تمسه شده است .

تخته وایت برد پایه دار

نحوه باز کردن بسته بندی تخته وایت برد مغناطیسی

برای باز کردن بسته بندی ابتدا سلفون حباب دار محصول را باز کرده و تخته وایت برد را روی دیوار نصب کرده و یا روی پایه تخته وایت برد قرار دهید . بعد از نصب روی دیوار و یا قرار گرفتن روی پایه ، سلفون وکیوم ورق وایت برد را نیز از سطح ورق جدا کنید .

چگونه تخته وایت برد خود را تمیز کنیم

برای تمیز کردن تخته وایت برد فقط از تخته پاکن استفاده کنید . استفاده از الکل ، اسپری پاک کردن تخته و ... ورق تخته وایت برد را از بین می برد و طول عمر آن را به شدت کاهش می دهد .در صورتی که از ماژیک غیر وایت برد استفاده کردید با یک پارچه نم دار روی تخته وایت برد به مدت چند دقیقه بکشید تا پاک شود و به هیچ عنوان از الکل برای پاک کردن سطح تخته وایت برد استفاده نکنید . الکل تخته وایت برد را پاک نمی کند و به دلیل حلال بودن یک لایه از رنگ ورق را در خود حل می کند .

نحوه استفاده صحیح از ماژیک وایت برد

سعی کنید بلافاصله بعد از نوشتن روی تخته وایت برد اقدام به پاک کردن نکنید . نحوه استفاده صحیح از ماژیک وایت برد به این صورت است که بعد از نوشتن روی تخته ، برای پاک کردن باید زمانی در حدود سی ثانیه از نوشتن شما گذشته باشد تا الکل ماژیک پریده و مانع از پاک شدن رنگ نشود این کار باعث می شود که هیچ گونه رد و اثری از ماژیک روی تخته وایت برد باقی نماند .

جای تخته پاکن و ماژیک در تخته وایت برد

جای تخته پاکن و ماژیک وایت برد پشت تخته وایت برد قرار دارد که باید پیچ آن را باز کرده و آن را زیر تخته وایت برد در محل سوراخ پیچ قرار داده و سپس پیچ آن را ببندید . جای تخته پاک کن و ماژیک یک پروفیل آلومینیومی مستطیلی شکل لبه دار به طول 20 سانتی متر می باشد .

تخته وایت برد-وایت برد-قیمت تخته وایت برد-خرید تخته وایت برد-تخته وایت برد مغناطیسی-قیمت تخته وایت برد مغناطیسی-خرید تخته وایت برد مغناطیسی-تخته وایت برد پایه دار-تخته وایت برد دو رو-تخته وایت برد ریلی-تخته وایت برد لولایی

ویژگی ها

سایر مشخصات محصول

نوع تخته وایت برد : تخته وایت برد مغناطیسی ( مگنتی )
جنس ورق وایت برد : ورق فلزی مغناطیسی
کشور سازنده ورق وایت برد : ورق کره ای اصل با سلفون وکیوم
جنس قاب تخته وایت برد : آلومینیوم
ضخامت قاب تخته وایت برد : 3 سانتی متر
جنس گوشه های تخته وایت برد : پلاستیکی طرح دار
قلاب برای نصب :
جنس قلاب : آهنی به شکل دایره یا مثلث
خاصیت جذب آهنربا ( مغناطیسی ) :
جای تخته پاک کن و ماژیک :
بسته بندی : سلفون حباب دار و تسمه کشی شده

11 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: