دستگاه صحافی فنر مارپیچ فلزی oven c138

PST-66

محصول جدید

دستگاه صحافی فنر مارپیچ فلزی دستی مدل oven c138

  • قابلیت تنظیم فاصله سوراخ ها از کناره صفحه از 2.5 تا 6.5 میلیمتر
  • فاصله سوراخ ها از یکدیگر 6.35 میلیمتر - 46 سوراخ
  • قطر سوراخ 4 میلی متر
  • قابلیت پانچ 12 برگ تحریر
  • قابلیت صحافی تا 500 برگ
  • وزن 4.8 کیلو گرم

جزییات بیشتر

اطلاعات بیشتر

دستگاه صحافی فنر مارپیچ فلزی مدل oven c138 برای سیمی کردن کتاب ، جزوه و سایر اوراق کاغذی در شرکت ها ، مراکز آموزشی و ... مناسب می باشد .

دستگاه صحافی فنری oven c138 پرتابل بوده و به آسانی قابل حمل و نقل است .وزن دستگاه فنر زنی oven c138 در حدود 4.8 کیلوگرم و قابلیت صحافی فنری تا 500 برگ کاغذ تحریر را دارد .

دستگاه صحافی فنری

دستگاه فنر زن مارپیچ oven c138 قابلیت پانچ تا 12 برگ کاغذ تحریر را دارد و تعداد سوراخی که دستگاه فنر زنی مدل oven c138  پانچ می کند 46 عدد است و قطر این سوراخ ها 4 میلی متر می باشد .

برای انتخاب دستگاه سیمی کن کتاب و جزوه ، تعداد کتاب یا جزوه ای که در روز پانچ فنری میکنید مهم است .اگر تعداد جزوه ای که در روز پانچ صحافی می کنید 15 تا 20 عدد می باشد دستگاه صحافی فنر مارپیچ فلزی مدل oven c138 گزینه ای بسیار مناسب از نظر زمان و راحتی کار می باشد . این به معنای محدودیت برای فنر زنی کتاب و جزوه نیست در کل این دستگاه مکانیکی بوده و محدودیتی برای صحافی پانچ و فنر ندارد .

دستگاه فنر زنی

کار کردن با دستگاه صحافی فنری oven  c138 راحت و آسان است به این صورت که لبه ای که میخواهیم فنری کنیم را زیر سمبه های دستگاه فنر زنی قرار داده و لبه ی دیگر  ورق های جزوه را به گیره ی دستگاه که روی صفحه ی جلویی دستگاه فنر زن قرار دارد می چسبانیم در واقع توسط این گیره فاصله سوراخ ها از کناره صفحه از 2.5 تا 6.5 میلیمتر قابل تنظیم است و بعد از انجام این مراحل اهرم کنار دستگاه سیمی کن را پایین می کشیم تا برگه ها پانچ شود و سپس برگه ها جزوه را بیرون می آوریم البته در هر مرحله می توانیم 12 برگ را پانچ کنیم و سپس برگه ها را روی هم قرار داده تا تمام جزوه پانچ شود و در مرحله بعد فنر متناسب با تعداد برگ جزوه را انتخاب کرده و سر سیم فنر را وارد اولین سوراخ کرده و سپس فنر را می چرخانیم تا فنر از تمامی سوراخ ها عبور کند و بعد از گذشتن از آخرین سوراخ انتهای سیم فنر را توسط انبر صحافی کج می کنیم تا از سوراخ ها بیرون نیاید همچنین میتوان از طلق صحافی برای جلد جزوه استفاده کرد و دو عدد طلق صحافی را برای رو و پشت جزوه همراه برگه ها پانچ و فنری کرد .

دستگاه صحافی فنر مارپیچ oven c138-دستگاه صحافی فنری-دستگاه فنر زنی-دستگاه سیمی کن-قیمت دستگاه صحافی-خرید دستگاه فنر زنی-فروش دستگاه سیمی کن-دستگاه فنر زنی کتاب-دستگاه سیمی کن کتاب-دستگاه فنر زن مارپیچ-دستگاه سیمی کردن کتاب-دستگاه فنر انداز برقی-پانچ صحافی-پانچ فنری-پانچ سیمی کتاب-دستگاه فنر زنی کاغذ-دستگاه صحافی خانگی-دستگاه سیمی کن دستی

17 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: